Prezenty dla dzieci

Prezent na narodziny dziecka

warsztaty-dla-dzieci-krakow

Dzieci to moje największe skarby na świecie. Każda kochająca matka i każdy kochający ojciec powie dokładnie to samo. Nic dziwnego zatem, że chcemy dla nich wszystkiego, co najlepsze. Ogromną uwagę przywiązujemy do tego, co nasze dzieci jedzą, w jakich ubraniach chodzą, ale również zwracamy uwagę na to, czym nasze dzieci się bawią. Nie każda zabawka jest bezpieczna. Zdarza się, że tanie zabawki są wyprodukowane z niebezpiecznego tworzywa, które jest bardzo groźne dla zdrowia, a nawet życia naszej pociechy. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na przedmioty, zabawki, przytulanki, które chcemy ofiarować jako prezent na narodziny dziecka. Takie maleństwo musi być otoczone tylko rzeczami, które są dobre jakościowo. W pierwszym okresie życia niemowlęta uwielbiają się przytulać. Przytulanki dla niemowląt stanowią więc jeden z doskonałych pomysłów na prezent, pod warunkiem, że są bezpieczne i jakościowo dobre. Czasem wystarczy pieluszka, miś albo jakiś inny wybrany przedmiot, ale może to być również specjalnie wybrana przytulanka.

Zabawki handmade

edukacja-finansowa-dzieci

Szczególną uwagę chciałabym zwrócić na przytulanki handmade.
Branża handmade stała się obecnie bardzo modna. Nic dziwnego. Ręcznie wykonane zabawki są wyjątkowe. Jedyne w swoim rodzaju. Są zupełnie inne niż te produkowane hurtowo, które są spotykane w marketach. Są bezsprzecznie niespotykane. Ale czy zawsze bezpieczne? Czy kupując produkt handmade możemy być pewni tego, że jest on wykonany z bezpiecznych materiałów? Czy nie ma nic do zarzucenia jego jakości?

Handmade zawsze dobrej jakości ?

Niestety nie ma takiej pewności. Aktualnie, gdy ten rodzaj wykonywania zabawek jest tak modny, coraz częściej można trafić na oszustów, którzy próbują małym nakładem finansowym, dorobić się na naiwności i niewiedzy rodziców. Używają byle jakich materiałów, które często są po prostu z odzysku.
Dlatego czasem dobre intencje kupującego nie wystarczą. Kupując produkty handmade sprawdzajcie atesty i wybierajcie producentów cieszących się dobrą opinią.

Related Images