Ślub w schronisku górskim? Tak, to wykonalne!

Nastał nareszcie wielki czas. Dzień nadzwyczaj wyjątkowy dla mnie oraz mojej dziewczyny, a mam nadzieję za parę godzin, mojej żony.
Znamy się z Basią od szkoły podstawowej a jak to nasze mamy oznajmiły zgodnie, od początku mieliśmy się ku sobie.

transport osób gliwice

Jak same mówiły, bardzo silnie by się zdziwiły, jeśli w rzeczy samej nie skończyło się to na ślubnym kobiercu. Zawarcie związku małżeńskiego planowaliśmy już właściwie od czasu szkoły średniej. Niewątpliwie nie chcieliśmy, by był typowy. Odpadał duchowny wspólnie z szablonowym przytupem weselnym. Chcieliśmy czegoś odmiennego, czegoś, co nasi goście zachowają w pamięci na bardzo długo.
Wpadliśmy wówczas na pomysł, by nasze wesele zostało zorganizowane w górskim schronisku nad Morskim Okiem. Wynajmiemy na dwa dni całość schroniska, ściągniemy wszystkich gości i w takich niecodziennych okolicznościach pobierzemy się.Gdy mieliśmy po 16 lat, wydawało nam się to frajdą oraz rzeczą abstrakcyjną, ale gdy nastąpił czas organizowania rzeczywistego wesela, Basia wspomniała o naszym infantylnej fantazji. Trochę nad tym pomyśleliśmy i w sumie jest możliwość tego dokonać. Ja mam familię w Gliwicach, a moja narzeczona w Katowicach. Trzeba by załatwić ich przywiezienie. Jak zdecydowaliśmy, tak uczyniliśmy.Ja zadzwoniłem do schroniska, z początku w słuchawce nastała martwa cisza, natomiast po niej zabrał głos menedżer oraz odpowiedział, że w sumie da się to zrobić. Wówczas narzeczona wypatrywała w ogłoszeniach przewóz osób katowice. W dniu ślubu wyczekiwaliśmy na miejscu postojowym poniżej drogi do schroniska, przyjechały dwa busiki, pierwszy z napisem ślubny transport osób katowice, a drugi podobnie ślubny transport osób gliwice. Przybyli goście zostali poproszeni o wejście do powozów konnych oraz zostali zwiezieni prosto do schroniska.

W podobny sposób jak chcieliśmy w dziecięctwie, nasze uroczystości ślubne każdy z gości zapisał w pamięci na bardzo długo. Relacje z tego wydarzenia na sporo lat stały się tematem przewodnim rodzinnych zjazdów.

Related Images